ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Resko na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin

włącz . Opublikowano w Aktualności

primi sui motori con e-max

Już w najbliższy weekend 13-14 października w Świnoujściu odbędą się XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Koykushin.

Do rywalizacji sportowej przystąpi ponad 400 karateków, reprezentujących 25 państw Europy. Gościnnie wystąpią również reprezentanci z Japonii, a także z USA, Costa Rica, Libanu i Tunezji.

Z dumą informujemy, że w szeregach polskiej reprezentacji znalazł się zawodnik naszego klubu sempai Szymon Dusza którego wieloletnim trenerem i szkoleniowcem jest Sensei Cezary Banasiak III Dan.

Szymon będzie startował w kategorii 12-13 lat + 60 kg oraz w kata. Warto przypomnieć że jest on brązowym medalistą ME w Papendal /Holandia/ 2017r. Zawodnikowi w zmaganiach na tatami będzie również towarzyszył kierownik ośrodka sempai Dariusz Dusza.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia dla naszego zawodnika oraz całej Reprezentacji Polski w walce o trofea podczas XXXI Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin. Osu!!!

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP.

Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne