Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dzisiaj (12.06), przed godz. 14, na przejściu dla pieszych kierujący motorowerem potrącił pieszą. Motorowerzysta został przetransportowany do szpitala.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, motorowerzysta chciał ominąć samochód z prawej strony, tuż przed przejściem dla pieszych. Potrącił 15 letnią dziewczynkę, na przejściu dla pieszych, na ul. Wojska Polskiego (red. przy skrzyżowaniu z ul. Rynek). Kierujący motorowerem był trzeźwy, został przetransportowany do szpitala z urazem nogi. Dziewczynka nie doznała, żadnych widocznych urazów - powiedziała Arleta Szwacińska, rzecznik KPP Łobez.

Do zdarzenia zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, straż pożarną i policję. Na miejscu nadal występują utrudnienia w ruchu, obecnie pracują tam technicy policyjni. Ruch odbywa się wahadłowo.

 

Resko24.pl

Komentarze  

Małgorzata Tomala
-4 # Małgorzata Tomala 2018-06-13 07:14
Zaczyna się sezon. :sigh:
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.