Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dzisiaj (22.06) około godz.15, na odcinku DW 152 Resko - Starogard doszło do kolizji dwóch aut. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca wypadku.

Kierujący osobowym BMW wyjechał z drogi podporządkowanej od strony Sosnowa, wprost na prawidłowo jadący od strony Reska samochód dostawczy marki Peugeot. W konsekwencji doszło do kolizji dwóch aut. Siła uderzenia była na tyle duża, że dostawczy Peugeot został zepchnięty do przydrożnego rowu, BMW zatrzymało się na jednym z pasów ruchu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący BMW, z niewiadomych jak dotąd przyczyn, porzucił auto i oddalił się z miejsca zdarzenia. Przybyły na miejsce policyjny pies z przewodnikiem, podjął trop za którym podążał w kierunku miejscowości Łagiewniki, jednak dalsze poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego efektu.

Peugeotem podróżowało dwóch mężczyzn, wracali z pracy, transportowali ciężki kabel energetyczny. Na szczęście, ładunek nie zgniótł kabiny w której podróżowali. Mężczyźni nie potrzebowali pomocy medycznej.

Oprócz policji, miejsce wypadku zabezpieczał zastęp z OSP Resko.

Resko24.pl

Komentarze  

endi
+10 # endi 2018-06-23 21:03
Za każdym razem kiedy słyszę o zdarzeniu drogowym z udziałem BMW zastanawia mnie dlaczego miszczowie kierownicy upodobali sobie właśnie tę markę.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.