Pin It

Dzisiaj (22.06) około godz.15, na odcinku DW 152 Resko - Starogard doszło do kolizji dwóch aut. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca wypadku.

Kierujący osobowym BMW wyjechał z drogi podporządkowanej od strony Sosnowa, wprost na prawidłowo jadący od strony Reska samochód dostawczy marki Peugeot. W konsekwencji doszło do kolizji dwóch aut. Siła uderzenia była na tyle duża, że dostawczy Peugeot został zepchnięty do przydrożnego rowu, BMW zatrzymało się na jednym z pasów ruchu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący BMW, z niewiadomych jak dotąd przyczyn, porzucił auto i oddalił się z miejsca zdarzenia. Przybyły na miejsce policyjny pies z przewodnikiem, podjął trop za którym podążał w kierunku miejscowości Łagiewniki, jednak dalsze poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego efektu.

Peugeotem podróżowało dwóch mężczyzn, wracali z pracy, transportowali ciężki kabel energetyczny. Na szczęście, ładunek nie zgniótł kabiny w której podróżowali. Mężczyźni nie potrzebowali pomocy medycznej.

Oprócz policji, miejsce wypadku zabezpieczał zastęp z OSP Resko.

Resko24.pl

Komentarze  

endi
+10 # endi 2018-06-23 23:03
Za każdym razem kiedy słyszę o zdarzeniu drogowym z udziałem BMW zastanawia mnie dlaczego miszczowie kierownicy upodobali sobie właśnie tę markę.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x