Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

wies 2018 konkursRuszyła kolejna edycja konkursu dla naszych pięknych wsi! Piękna Wieś Powiatu Łobeskiego zaprasza do składania zgłoszeń!

Tegoroczna edycja naszego konkursu niesie za sobą trochę zmian, począwszy od nazwy, a skończywszy na wprowadzeniu dodatkowej nagrody specjalnej dla lidera wśród laureatów konkursu w latach 2007-2017, który otrzyma tytuł "Wsi X-lecia". Podjęte działania mają na celu uatrakcyjnienie konkursu, chcemy pokazać nasze perły powiatu!

Wiejskie krajobrazy na terenie powiatu łobeskiego zachęcają do odpoczynku w naturze, mamy tyle do pokazania... dlatego pochwalmy się również mało rozpowszechnionymi atrakcjami turystycznymi, które znajdują się w pobliżu wsi,a tym samym są cenną wizytówką każdej z nich.

 

Zgłoszenia są przyjmowane do 10 sieprnia 2018 r.

W imieniu Organizatorów, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz zgłaszania wsi z terenu powiatu łobeskiego.

Regulamin oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej oraz w zakładce:

KULTURA/DOŻYNKI <<< kliknij w nazwę

Resko24.pl/Powiatlobeski.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.