Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dzisiaj (10.08), około godz. 15 na odcinku drogi Łosośnica - Miłogoszcz, gm. Resko, doszło do dachowania osobowego mercedesa.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca próbował uniknąć zderzenia z sarną. W wyniku tego manewru stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożne drzewo i dachował. Siła uderzenia była na tyle silna, że w pojeździe zadziałały poduszki.

Kierujący pojazdem wydostał się z samochodu o własnych siłach, podróżował sam, nie doznał poważnych obrażeń ciała. Został zbadany przez ratowników medycznych.

Na miejscu zdarzenia, oprócz zespołu ratownictwa medycznego, pracowały zastępy straży pożarnej z Łosośnicy, Reska i Łobza oraz policja. Działania ratowników zostały zakończone około godz. 16.30.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.