Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dzisiaj (20.08), około godz. 12, na odcinku DW 148, nieopodal skrzyżowania z drogą prowadzącą do Worowa, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Jak się okazało, chwilę wcześniej na tym samym odcinku drogi, doszło do innego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem dostawczym, podczas manewru wyprzedzania, prawdopodobnie lusterkiem, zahaczył jadących rowerzystów. Widząc tę sytuację, zatrzymał się,  aby sprawdzić czy rowerzyści nie ucierpieli. Okazało się, że rowerzyści nie doznali żadnych poważnych obrażeń.

Chwilę później, jadąca samochodem osobowym kobieta, próbowała ominąć stojącego na drodze dostawczaka. Podczas tego manewru, zjechała na lewy pas i zderzyła się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka autem.

W wyniku tego wypadku, trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala. Niestety jedna z kobiet, biorąca udział w wypadku, zmarła w szpitalu w Drawsku Pomorskim.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.