Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dziś, po godz.15 zaalarmowano jednostki straży pożarnej do pożaru kombajnu w miejscowości Mołdawin, gm. Radowo Małe. Kombajn zapalił się po zakończeniu prac polowych.

Co prawda dożynki mamy już za sobą, ale są jeszcze miejsca gdzie kombajny nadal pracują. O wyjątkowym pechu może dzisiaj mówić właściciel kombajnu z Mołdawina.

Po zakończeniu prac na polu, rolnik zjechał z pola i zaparkował maszynę pod wiatą przylegającą do zabudowań gospodarczych. Po pewnym czasie kombajn stanął w płomieniach. Zapaleniu uległy również zabudowania gospodarcze.

Pożar gasi kilka zastępów straży pożarnej, m.in. zastępy z JRG Łobez, OSP Radowo Małe i OSP Resko. Na miejscu jest też patrol policji. Podczas działań ratowniczo-gaśniczych wykorzystywano cysternę z wodą z OSP Resko. Kombajn spłonął doszczętnie, oprócz strat materialnych, w pożarze nikt nie ucierpiał.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.