Pin It

Wczoraj (21.09) doszło do potrącenia pieszego na ul. Wojska Polskiego w Resku. Kierowca sam zgłosił się do komisariatu. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające.

Nasza wcześniejsza wersja wydarzeń: "Potrącenie na pasach w Resku, sprawca uciekł!", pokrywa się z wersją policji. Jak wcześniej informowaliśmy, jadący od strony Płotów, żółty Mercedes Vito uderzył w 19 - letniego mężczyznę na przejściu dla pieszych i nie zatrzymując się pojechał dalej.

- Wczoraj, kierujący mercedesem potrącił na przejściu dla pieszych 19 - letniego mężczyznę, który z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy, odjechał z miejsca wypadku, ale sam w krótkim czasie zgłosił się do komisariatu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, obecnie prowadzą postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Pojazdem kierował mieszkaniec powiatu łobeskiego, tłumaczył, że w pierwszej chwili się przestraszył odjechał i porzucił auto. Kierowca obecnie nie jest zatrzymany - poinformowała nas Arleta Szwacińska, rzecznik KPP Łobez.

 

Poszkodowany był operowany, przebywa w szpitalu

Wczoraj 19 latek, trafił do szpitala w Gryficach. Jak wynika z naszych ustaleń, jego stan zdrowia można zakwalifikować jako ciężki. Podczas dzisiejszej nocy był operowany. Ma rozległy uraz kręgosłupa.

Resko24.pl

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x