Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Wczoraj (21.09) doszło do potrącenia pieszego na ul. Wojska Polskiego w Resku. Kierowca sam zgłosił się do komisariatu. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające.

Nasza wcześniejsza wersja wydarzeń: "Potrącenie na pasach w Resku, sprawca uciekł!", pokrywa się z wersją policji. Jak wcześniej informowaliśmy, jadący od strony Płotów, żółty Mercedes Vito uderzył w 19 - letniego mężczyznę na przejściu dla pieszych i nie zatrzymując się pojechał dalej.

- Wczoraj, kierujący mercedesem potrącił na przejściu dla pieszych 19 - letniego mężczyznę, który z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy, odjechał z miejsca wypadku, ale sam w krótkim czasie zgłosił się do komisariatu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, obecnie prowadzą postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Pojazdem kierował mieszkaniec powiatu łobeskiego, tłumaczył, że w pierwszej chwili się przestraszył odjechał i porzucił auto. Kierowca obecnie nie jest zatrzymany - poinformowała nas Arleta Szwacińska, rzecznik KPP Łobez.

 

Poszkodowany był operowany, przebywa w szpitalu

Wczoraj 19 latek, trafił do szpitala w Gryficach. Jak wynika z naszych ustaleń, jego stan zdrowia można zakwalifikować jako ciężki. Podczas dzisiejszej nocy był operowany. Ma rozległy uraz kręgosłupa.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.