Pin It

14 października, to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Nasze przedszkolaki również chciały podziękować pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W piątek 12 października 2018 r. w Przedszkolu Miejskim im. Kubusia Puchatka w Resku odbył się Uroczysty Poranek z tej okazji.

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście:

Arkadiusz Czerwiński - Burmistrz Reska
Mariola Słodkowska - Inspektor ds. oświaty i wychowania
Przedstawiciele Rady Rodziców
Marzanna Knap - dyrektor Przedszkola Miejskiego w Resku, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz dzieci.

Przedszkolaki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy i piosenek. Pełna humoru okazała się prezentacja multimedialna z udziałem naszych przedszkolaków odpowiadających na pytania: Dlaczego lubisz przedszkole? i Jaka jest Twoja Pani? Aby uświetnić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej przedszkolaki postanowiły wręczyć swoim Paniom i Panom medale. Dwie wróżki Zuzia i Hania zaczarowały wszystkich obecnych dorosłych w dzieci, które chętnie bawiły się przy wspólnym pląsie. Zarówno mali artyści, jak i Pani Dyrektor, Pan Burmistrz oraz przedstawiciele Rady Rodziców skierowali wiele ciepłych i miłych słów w kierunku wszystkich pracowników przedszkola.

Dzień ten był też okazją do wręczenia Nagród Uznania przez Burmistrza Reska oraz Dyrektor Przedszkola. W tym uroczystym dniu nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla wszystkich przedszkolaków w postaci wielkiego tortu zakupionego przez Radę Rodziców.
Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w poranku.
M. J, I. D, K.K

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x