Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dzisiaj (31.10), w godzinach porannych dostawczy ford potrącił rowerzystę. Wypadek zdarzył się na odcinku DW 152 Prusim - Starogard, tuż za miejscowością Prusim, jadąc w kierunku Starogardu. Rowerzysta w stanie ciężkim, został przetransportowany do szpitala w Gryficach.

- Około godz. 7.30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że kierujący samochodem marki ford podczas manewru wymijania zahaczył rowerzystę. Jak tłumaczył kierowca oślepiło go słońce i nie zauważył jadącego rowerem. Kierujący fordem był trzeźwy.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, stan rowerzysty można określić jako ciężki. Po przetransportowaniu do szpitala w Gryficach, poszkodowany w wypadku rowerzysta, trafił od razu na blok operacyjny - informuje asp. Arleta Szwacińska, oficer prasowy KPP w Łobzie

Sytuacja na mapie: DW 152 Prusim - Starogard, gm. Resko

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.