Pin It

11 listopada w ramach akcji „Niepodległa do hymnu!” mieszkańcy Reska o godz. 12 odśpiewali hymn Polski. W centralnym miejscu, na Rynku Miejskim w Resku – we wspólnym śpiewaniu uczestniczyli mieszkańcy, uczniowie, przedstawiciele władz samorządowych i kościoła.

Dzisiaj,  w ramach akcji „Niepodległa do hymnu!”, hymn Polski wybrzmiał w ponad 600 miejscach w Polsce i na świecie.

W Resku tuż przed godziną 12, na płycie rynku zgromadziło się wiele osób, niektórzy z biało – czerwonymi flagami, inni z wpiętymi kotylionami.

Gdy wybiła 12, wspólnie zaśpiewano cztery zwrotki hymnu Polski. W Resku tego typu inicjatywa odbyła się po raz pierwszy, wierzymy, że nie ostatni.

Fotorelacja:

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Orzełek
+24 # Orzełek 2018-11-11 15:43
Pod ratuszem przedstawiciele władz samorządowych... a co tam robi p. Czaban? ...
Ogonek p. burmistrza???????????????????
Zgłoś administratorowi
Roma
-6 # Roma 2018-11-11 22:00
To teraz juz naprawdę można mieć nawet problem o to gdzie kto stoi??... Ależ nudne trzeba mieć życie
Zgłoś administratorowi
Orzełek
+18 # Orzełek 2018-11-13 11:30
Niektórym już doskwiera nuda w życiu i szukają pocieszenia wokół burmistrza nie będąc jeszcze radnym, robi się to chore i żenujące.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x