Pin It

W Resku cały czas trwa realizacja różnych projektów. Duży projekt, który jest obecnie realizowany w kilku częściach miasta jeszcze nie został ukończony, a już jest dewastowany.

Chodzi o projekt rewitalizacji terenów zielonych w Resku. W związku z prowadzoną inwestycją m.in. uporządkowano tereny przyległe do parku miejskiego, rozciągające się pomiędzy rzeką Regą, a ul. Polną. W ramach inwestycji wybudowano chodniki, ustawiono oświetlenie oraz elementy małej architektury. Cały teren wokół został splantowany, nawieziono ziemię. 

  • - Widziałem jak to tutaj równali, wszystko powoli zaczyna ładnie wyglądać. Nawet ekipa która montowała latarnie, wszystkie ślady pozostawione przez pojazdy lub pracowników na koniec dokładnie wyrównała. Znalazło się jednak kilku kierowców, którzy własnie w tym miejscu postanowili sobie zrobić pętlę do zawracania. Teraz tutaj jest miękko, niektórzy nawet się zakopywali. Minęło kilka dni i proszę jak to teraz wygląda, wszystko zryte. Szkoda pieniędzy i włożonej tu pracy - mówi pan Krzysztof, mieszkaniec ul. Polnej.

 

Jeżeli teren tuż przy drodze nie zostanie odpowiednio odizolowany od ruchu, sytuacja będzie się powtarzała notorycznie. Wbrew pozorom, ruch przy ul. Polnej jest dość spory. Podczas dnia przejeżdżają tędy ciężkie składy z drzewem, a w godzinach wieczornych to stała trasa przejażdżek samochodowych w niewiadomym celu. Oprócz samochodów, jest to również miejsce rajdów amatorów jazdy na quadach. Jeżeli na tym etapie prac nikt o tym nie pomyśli, wydane pieniądze dosłownie pójdą w błoto.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Alojzy
0 # Alojzy 2018-11-20 19:54
Głupich nie śmieją,sami się rodzą.Poczynania niektórych ludzi można porównać do neandertalczyków.A może to obraza dla tych ostatnich.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x