Wczoraj, 20 listopada br., w czasie sesji rady powiatu w Łobzie wybrano nowego starostę powiatu łobeskiego.

Po złożeniu przez nowych radnych ślubowania, Radni wybrali Renatę Kulik na starostę powiatu łobeskiego.Wcześniej pani Renata Kulik była przewodnicząca rady miejskiej w Resku. Wicestarostą powiatu został Krzysztof Gwóźdź z Węgorzyna.

Przewodniczącym rady powiatu, został Ireneusz Kabat, wiceprzewodniczącymi zostali: Ryszard Sola i Janina Mazuro.

Resko24.pl, fot. archiwum

Komentarze  

Ela
+44 # Ela 2018-11-21 09:03
Serdeczne gratulacje dla Pani Renaty.Mamy światełko w tunelu powiatu.Może w ciągu tej kadencji doczekamy się nowej drogi do Iglic :lol:
Zgłoś administratorowi
Endru
+34 # Endru 2018-11-22 18:54
Duże uznanie pani Renato, dla pani osoby,za reprezentowanie Reska w powiecie Łobeskim, na stanowisku Starosty.Nikt z naszych mieszkańców nie był, wstanie dostąpić tego zaszczytnego stanowiska, jaki udało się dostąpić pani Starosto.Gratuluje i życzę owocnej pracy dla całego powiatu.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.