Pin It

W nowej kadencji samorządu sesje Rady Miejskiej w Resku będą transmitowane na żywo – obraz i dźwięk. Dzięki temu osoby zainteresowane nie wychodząc z domu będą mogły śledzić przebieg sesji i zapoznawać się z pełną treścią dyskusji prowadzonej przez radnych podczas rozpatrywania uchwał i innych dokumentów.

Pierwsza transmisja odbędzie się 21 listopada 2018 r. o godzinie 16.00. Będzie to pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w celu złożenia ślubowania przez radnych oraz Burmistrza Reska. Uroczystość odbędzie się tradycyjnie w sali Centrum Kultury w Resku.

Oglądaj transmisję wideo na żywo z tego wydarzenia!

 

Początek transmisji o godz. 16.00. Prosimy o kliknięcie linku: transmisja on line

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz.
+13 # Arkadiusz. 2018-11-21 21:12
Nie było losowania lotto - wszyscy wiedzieli jaki będzie wynik.

Swoją drogą inwestycje idą w miliony, a sala CK wygląda na strasznie niedoinwestowaną.
Zgłoś administratorowi
Szczepan
+20 # Szczepan 2018-11-23 16:08
Proponuje sesję na żywo z biogazowni w Przemysławiu radni w maskach mdlejący ze smrodu wtedy może komuś z gminy by zaśfitało coś w główce że gotowana padlina szkodzi zdrowiu i może czas pomyśleć przynajmiej o jakiś filtrach zatrzymujących ten smród . No i oczywiście główny aktor pan arek ściskający się w tym smrodzie ze swoim przyjacielem panem m. gospodarzem imprezy wszyscy szeroko uśmiechnięci ------ ach jakież to by było piękne
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x