Pin It

Rok 2018 to Rok Ireny Sendlerowej. Zgodnie z harmonogramem przygotowanym na początku roku , październik był w Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej miesiącem tolerancji.

Uczniowie podczas godzin wychowawczych rozmawiali o tym, czym jest tolerancja, szacunek , akceptacja . Na korytarzach szkolnych pojawiły się plakaty i prace plastyczne – efekt zajęć z wychowawcą. Uczniowie brali też udział w konkursie literackim i plastycznym pt.: Szacunek, akceptacja = tolerancja. 17 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Tolerancji i dlatego 16 listopada, w piątek nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.

Oto zwycięzcy:
- I miejsce , Punkt Przedszkolny
- I miejsce , Oddział Przedszkolny
- I miejsce , Lena Perka – klasa I
- I miejsce , Hanna Tymoszyńska – klasa II
- I miejsce , Michał Winniczenko – klasa III
- I miejsce , Michał Garbarek - klasa IV
- I miejsce , Zuzanna Bieńczak – klasa IV
- I miejsce , Michał Jagodziński – klasa V
- I miejsce , Alicja Zarzyka – klasa VII
- I miejsce , Damian Borowiec – klasa VII

Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz słodkie jabłka, symbol związany z Ireną Sendlerową. Prace plastyczne i literackie zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla uczestników konkursu .

Elwira Warnke

Resko24.pl/SP Starogard

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x