Pin It

W zeszłym roku szkolnym uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogardzie wpadli na pomysł, jak zmienić swoje negatywne nastawienie do poniedziałków, które ogólnie nie są lubiane. Uczniowie wymyślili, że sami wybiorą, na jakie lekce chcą iść.

W tym roku kontynuujemy ten pomysł a uczniowie mają do wyboru 8 pracowni: geograficzna, informatyczna, taneczna, biblioteczna, pracownia gier planszowych, pracownia klocków Lego, szachowa oraz podróż do świata Harrego Pottera.

Ten dzień daje uczniom możliwość pracy innymi metodami niż na standardowej lekcji a wiedza sama wchodzi do głowy trochę szybciej.

Resko24.pl/SP Starogard

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x