Pin It

Choinka miejska ubrana 01Dzisiaj pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, udało się pięknie ozdobić choinkę na rynku miejskim w Resku. 

Ubieranie choinki to jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych,  na reskiej choince zawisły ozdoby. Ubieranie tak wielkiej choinki to nie lada wyzwanie, dlatego do tak wielkiego świątecznego drzewka trzeba było wykorzystać podnośnik z OSP Resko. Przygotowanie ozdób świątecznych i ustrojenie choinki zawdzięczamy pracownikom oraz uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim.

Podziękowania należą się Państwu Wiesławie i Janowi Bujnowskim którzy pomogli w pozyskaniu choinki oraz Panu Krzysztofowi Śliwińskiemu, który bezpiecznie dowiózł okazałe drzewko na rynek miejski.

W czwartek 6 grudnia 2018 r. o godzinie 17.00 zapraszamy na uroczyste rozświetlenie choinki przez Burmistrza Reska Arkadiusza Czerwińskiego.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych uczestników będzie spotkanie z wyjątkowym gościem - Świętym Mikołajem, który we własnej osobie pojawi się na rozświetleniu świątecznego drzewka.

Od godziny 17.30 dla wszystkich chętnych możliwość obejrzenia nowo wyremontowanych pomieszczeń budynku Gminnego Centrum Aktywności Lokalnej w Resku.

Resko24.pl, fot. Kamila Jaworska, Urząd Miejski w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Paula
+2 # Paula 2018-12-06 14:21
Nie ma co! Jest piękna! A rozświetlona pewnie będzie jeszcze piękniejsza!
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x