Pin It

Przedszkolaki szykują się do Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki ogromnej gościnności i na zaproszenie właścicieli Restauracji Mozaika w Resku, dzieci z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka mogły przyozdobić pierniki według swojego autorskiego pomysłu.

Młodzi adepci sztuki kulinarnej, ziścili swoje wyobrażenia na temat świątecznych pierniczków. Działo się! Było kolorowo i słodko. Rączki same lądowały w buźkach, żeby posmakować choć odrobinę puszystego lukru.

W ruch poszły różnokolorowe posypki, gwiazdki gwiazdeczki, barwne lentylki i barwniki spożywcze w soczystych kolorach. Na twarzach dzieci dominowało skupienie, na zmianę z wielką satysfakcją. Wspaniałe doświadczenie. Uśmiechy dzieci bezcenne. Bardzo dziękujemy Państwu i prosimy o więcej.

Przedszkolakowe pierniczki, między innymi, będą do nabycia już w najbliższą sobotę na Kiermaszu Bożonarodzeniowym tj. 8 grudnia 2018 r. na Rynku w Resku. Start godz. 10:00.

 

Proszę wypatrywać namiotu z banerem Stowarzyszenia “Przyjaciół Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Resku”. Każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej bogatej ofercie znajdą się różnorodne ciasta domowego wypieku, paszteciki z gorącym barszczykiem, przepyszne domowe przetwory na stół wigilijny, przepiękne anioły, stroiki świąteczne, lampiony i świeczniki, które wprawią każdy dom w świąteczny nastrój.

Każdy będzie mógł spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej.

Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Resko24.pl/ Przedszkole Miejskie Resko

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x