Pin It

Przedszkolaki szykują się do Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki ogromnej gościnności i na zaproszenie właścicieli Restauracji Mozaika w Resku, dzieci z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka mogły przyozdobić pierniki według swojego autorskiego pomysłu.

Młodzi adepci sztuki kulinarnej, ziścili swoje wyobrażenia na temat świątecznych pierniczków. Działo się! Było kolorowo i słodko. Rączki same lądowały w buźkach, żeby posmakować choć odrobinę puszystego lukru.

W ruch poszły różnokolorowe posypki, gwiazdki gwiazdeczki, barwne lentylki i barwniki spożywcze w soczystych kolorach. Na twarzach dzieci dominowało skupienie, na zmianę z wielką satysfakcją. Wspaniałe doświadczenie. Uśmiechy dzieci bezcenne. Bardzo dziękujemy Państwu i prosimy o więcej.

Przedszkolakowe pierniczki, między innymi, będą do nabycia już w najbliższą sobotę na Kiermaszu Bożonarodzeniowym tj. 8 grudnia 2018 r. na Rynku w Resku. Start godz. 10:00.

 

Proszę wypatrywać namiotu z banerem Stowarzyszenia “Przyjaciół Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Resku”. Każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej bogatej ofercie znajdą się różnorodne ciasta domowego wypieku, paszteciki z gorącym barszczykiem, przepyszne domowe przetwory na stół wigilijny, przepiękne anioły, stroiki świąteczne, lampiony i świeczniki, które wprawią każdy dom w świąteczny nastrój.

Każdy będzie mógł spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej.

Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Resko24.pl/ Przedszkole Miejskie Resko

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x