Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

wilki komunikatPotwierdza się sygnał naszego Czytelnika o występowaniu wilków na terenie powiatu łobeskiego. Gmina Resko opublikowała komunikat w tej sprawie.

W związku z rosnącą liczbą zgłoszeń dotyczących pojawiania się wilka na terenie województwa zachodniopomorskiego, zwiększeniem ilości szkód powodowanych przez te zwierzęta, jak również zaniepokojeniem związanym z zagrożeniem bezpieczeństwa ludzi podajemy dane kontaktowe osób, które w chwili zaistnienia nagłych sytuacji podejmą szybkie i stosowne działania.

Jarosław Strózikowski - tel. 531-716-447

Krzysztof Gajdzis - tel. 531-722-257

Paweł Wawrzyniak - tel. 531-722-308

 

Wyznaczeni pracownicy z Urzędu Miejskiego w Resku są w bezpośrednim kontakcie z Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz osobami, które mogą dokonać ostrzału w przypadku sytuacji zagrożenia lub konieczności bezzwłocznego uśmiercenia rannego lub chorego gatunku chronionego.

Resko24.pl/ Urząd Miejski w Resku

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.