Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Gwiazdo Wigilijna, co świecisz na niebie,
daj ludziom nadzieję, co są w potrzebie,
zagubionym – proste ścieżki podaruj,
radości – smutnym wcale nie żałuj
Całe święta niech będą czarami
Bo Pan Jezus jest między nami!”


Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, aura Świąt dotarła również do dzieci i młodzieży z Placówki Wsparcia Dziennego. W gronie rodzinnym wszyscy mogliśmy usiąść do wigilijnego stołu, usłyszeć pięknie wykonane kolędy przez uczestników Świetlicy środowiskowej w Resku.

Po raz kolejny odwiedził nas Święty Mikołaj i obdarował prezentami. Magia świąt miała ogromną moc w ten wyjątkowy dzień.

Z całego serca chcemy podziękować firmie LM WIND POWER za świąteczne niespodzianki oraz Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Resku za użyczenie przepięknego lokalu - GMNNEGO CENTRUM AKTYWNOSCI LOKALEJ gdzie mogliśmy zorganizować tak miłą uroczystość.

PWD Resko

Resko24.pl/ tekst i zdjęcia: PWD Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.