Pin It

Końcowe odliczanie, a potem wybuch radości i składanie swoim bliskim noworocznych życzeń. Mieszkańcy Reska powitali 2019 rok.

Tradycyjnie część mieszkańców zgromadziła się na rynku w Resku, aby powitać Nowy Rok i podziwiać sztuczne ognie. W Nowy Rok zawsze wchodzimy z nowymi oczekiwaniami i nadziejami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszystkiego najlepszego – to tradycyjne życzenia, którymi najczęściej obdarzamy się u progu każdego rozpoczynającego się roku.

Nowy Rok, to także nowe postanowienia. Czy będą to te same postanowienia co 365 dni wcześniej? Na liście marzeń do realizacji w nowym roku postanawiamy zadbać o kondycję fizyczną i zmniejszenie wagi ciała, często postanawiamy rzucić palenie. Według specjalistów postanowienia noworoczne warte są wysiłku. Ale, aby osiągnąć sukces, trzeba je powziąć dla siebie, a nie po to, by zadowolić znajomych.

Podczas nocy Sylwestrowo - Noworocznej nie odnotowano żadnych poważnych incydentów i zdarzeń.

Dzisiaj Nowy Rok powitał nas wietrzną, sztormową pogodą. Straż pożarna kilkakrotnie interweniowała i usuwała z dróg powalone drzewa i konary drzew.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Pokaz fajerwerków w Resku:

Resko24.pl

 

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x