Pin It

Komendant Powiatowy Policji w Łobzie nadkom. Zbigniew Dankowski wczoraj przekazał policjantom ruchu drogowego nowy radiowóz, aby służył im podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych na terenie powiatu.

Pojazd został zakupiony ze środków Policji oraz dofinansowana przekazanego przez wszystkie samorządy powiatu łobeskiego.

Nowy radiowóz marki opel astra posiada silnik o mocy 210 KM. Będzie służył funkcjonariuszom do obowiązków i działań na terenie każdej z gmin naszego powiatu. Nowy pojazd służbowy z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa oraz poprawi komfort pracy funkcjonariuszy.

Serdecznie podziękowania kierujemy do samorządów powiatu łobeskiego za wsparcie i pomoc w finalizacji tego zakupu, również tym, którzy nie pełnią już funkcji w samorządach z uwagi na zakończoną kadencję.

Policjantom życzymy bezpiecznej służby.

Resko24.pl/ KPP Łobez

Komentarze  

Somsiad
+3 # Somsiad 2019-01-17 20:14
Taki wóz spisywał somsiadke co pod blokiem stawała i nikogo siem nie bała. Ale jaja, ale jaja. I już nie staje królowa.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x