Pin It

Nadchodzi 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się cykl imprez, skierowanych do mieszkańców Reska i okolic.

Tytułowe hasło przewodnie tegorocznej edycji WOŚP przyświecać będzie 20 wolontariuszom, którzy 13 stycznia wyjdą na ulice Reska z puszkami, do których będzie można składać datki. Wolontariusze będą kwestowali w godz. 8 - 19 na terenie całego Reska i okolic. Do udziału w całodziennej imprezie włączyły się osoby prywatne, firmy, instytucje i urzędy.

Przypomnijmy, że zebrane pieniądze podczas 27. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali.

Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się w Centrum Kultury w Resku. Oprócz występów artystycznych, przewidziano liczne licytacje. Gwiazdą wieczoru będzie akustyczny duet 2ManARMY (Paweł Urbaniak i Łukasz Szulborski). Tradycyjnie o godz. 20.00 "Światełko do Nieba". W imieniu sztabu w Resku, serdecznie zapraszamy!

Poniżej program finału WOŚP w Resku:

2ManARMY - I follow rivers (Lykke Li acoustic cover)

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x