Pin It

Rezygnacja Szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z funkcji prezesa Fundacji bardzo zmartwiła nie tylko wolontariuszy, ale i wszystkich grających od lat z Orkiestrą w Polsce i na świecie. I w związku z tym, Sztab przy Centrum Kultury i jego wolontariusze zorganizowali akcję wspierającą Jurka Owsiaka, a zarazem sprzeciwiającą się Jego decyzji o rezygnacji ze stanowiska prezesa, mimo, że wczoraj wieczorem tj. 19 stycznia 2019r. Jurek Owsiak oświadczył, że wraca do gry i prezesowania Fundacji.

Decyzja Prezesa Fundacji WOŚP niezmiernie ucieszyła wszystkich współgrających, a spotkanie przed Ratuszem w Resku było podziękowaniem za 27 lat ciężkiej pracy oraz wsparciem „gry do końca świata i o jeden dzień dłużej” jej Szefa i całej Orkiestry. Wspólne zdjęcie mieszkańców Reska i gminy z czerwonymi balonami i napisem „Resko #muremzaowsiakiem” zostanie wysłane do Fundacji WOŚP.

Sztab w Resku serdecznie dziękuje p. Renacie Ostrowskiej „Studio Dao” za przekazanie 200 balonów, p. Justynie i Krzysztofowi Babijom za uzupełnienie części balonów helem i przekazanie do nich patyczków oraz paniom sprzedawczyniom ze sklepu przy ul. Jedności. Narodowej i ich rodzinom za pomoc przy nadmuchiwaniu, wiązaniu i przeniesieniu balonów przed Ratusz. Dziękujemy p. Kamili Jaworskiej za piękne zdjęcia, a Ochotniczej Straży Pożarnej w Resku i strażakowi Kazimierzowi Maćkowiakowi za podstawienie wozu z wysięgnikiem, dzięki czemu możliwe było wykonanie zdjęć również z góry. Dziękujemy również Dyrektor SP w Starogardzie p. Ryszardzie Czaban i p. Arkadiuszowi Filaskowi za udostępnienie kolumny i mikrofonu.

Dziękujemy Mieszkańcom za wsparcie naszej akcji, jak również za zaangażowanie podczas 27 Finału WOŚP w Resku. Wolontariusze, spisaliście się na medal, z Wami do końca świata i o jeden dzień dłużej !!!

Szefowa Sztabu WOŚP Alicja Tichanów
i Dyrektor Centrum Kultury w Resku Jolanta Furman

resko #reskomuremzaowsiakiem #muremzaowsiakiem

Resko24.pl, fot. Kamila Jaworska

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x