Pin It

W związku z coraz częściej występującymi sytuacjami łamania regulaminu komentarzy, wprowadzamy zmiany w sposobie wyrażania swoich opinii w Portalu Resko24.pl.

Niestety w ostatnim czasie, bardzo często zdarzało się, że osoby komentujące podszywały się pod osoby które wcześniej już wyraziły swoją opinię. Co prawda system rozpoznawał nazwy użytkowników i nie pozwalał na ich dublowanie, zdarzało się jednak, że np. nick Komentator był zastępowany przez kolejnego użytkownika nazwą Komentator. (czyli nazwa napisana np. z kropką na końcu). W konsekwencji wprowadzało to bardzo dużo zamieszania, często zupełnie wypaczając przebieg dyskusji Czytelników.

Od dzisiaj, komentarze można zamieszczać wyłącznie po zalogowaniu się w portalu. Aby można było się zalogować, trzeba się wcześniej zarejestrować. Cała operacja jest bardzo prosta, wystarczy podać swój e-mail i nazwę/pseudonim użytkownika.

 

Dzięki rejestracji w portalu, chronimy swoją nazwę i nie ma już możliwości podszywania się pod daną osobę. Oprócz tego, zalogowany ma możliwość edytowania swojego komentarza, poprawiania błędów oraz używania funkcji BBCode, w tym umieszczania linków i zdjęć.  Dodatkowo, po zalogowaniu w serwisie, każdy z użytkowników ma możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń drobnych.

Redakcja Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Dopierdator
0 # Dopierdator 2019-02-09 15:35
W końcu :lol: Bo często miałem wrażenie, że za różnymi Nickami ukrywała się jedna i ta sama osoba.
Zgłoś administratorowi
Franio
+5 # Franio 2019-02-09 20:01
Przeczytaj jeszcze raz artykuł i potem swój komentarz.
Zgłoś administratorowi
Dopierdator
0 # Dopierdator 2019-02-09 20:38
Tak przeczytałem. Co się teraz stanie?
Zgłoś administratorowi
Franio
+3 # Franio 2019-02-09 20:48
To, że ten artykuł dotyczy wielu osób ukrywających się pod jednym bardzo podobnym nickiem, a nie jednej osoby ukrywającej się pod wieloma nickami. A co ma się stać? Na pewno nie to, co sobie wyobrażałeś w pierwszym komentarzu.
Zgłoś administratorowi
Dopierdator
-2 # Dopierdator 2019-02-09 22:47
Hej Franio, to chyba zgadzamy się w kwestii tego samego. To dobre zmiany w portalu :)
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
0 # Arkadiusz 2019-02-10 13:26
Gotów. Dziękuję za pomoc.
Zgłoś administratorowi
R24
+3 # R24 2019-02-10 13:29
Proszę bardzo :lol: W przypadku problemów z logowaniem, rejestracją, aktywacją konta - prosimy o kontakt.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x