Pin It

Ferie zimowe z Centrum Kultury w Resku upłynęły pod znakiem dobrej zabawy. Miejscem feryjnych spotkań, ze względu ma remont sali widowiskowej Centrum, była sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej. I tam codziennie od poniedziałku do piątku odbywał się cykl zajęć tematycznych, na których każdy z uczestników mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Gry planszowe, łamigłówki, zabawy przy muzyce, zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne, wokalne, nauka gry na bębnach afrykańskich oraz cały wachlarz zajęć plastycznych - to była codzienność w czasie dwutygodniowego wypoczynku. Dodatkową atrakcją był wyjazd do kina na animowany film”Ralph Demolka w Internecie” oraz interaktywna zabawa z klaunem Lolusiem.

 

Organizatorzy, a zwłaszcza panie Sylwia Grabowska i Mariola Robak, prowadzące zajęcia, dołożyły wszelkich starań aby dzieci i młodzież czas wolny od szkoły, spędziła w sposób aktywny i twórczy.

Resko24.pl/ Centrum Kultury w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x