Pin It

Otrzymaliśmy zdjęcia placu zabaw w Starogardzie. Jak sygnalizuje Czytelniczka, plac zabaw powinien być bezpieczny, ten do bezpiecznych z pewnością nie należy.

Tuż obok ktoś sobie zorganizował składnice drewna, jak widać na zdjęciach teren placu zabaw został rozjeżdżony. Być może przez sprzęt którym zostało zwiezione drewno. Jak zaznacza Czytelniczka, plac zabaw z założenia powinien być miejscem bezpiecznym, na pewno nic nie powinno tam jeździć. 

Jeżeli tuż obok ktoś szykuje drewno, lub przejeżdża ciężkim sprzętem po placu zabaw, nie trudno sobie wyobrazić co się może stać, jeżeli w tym samym czasie będą tam przebywały dzieci.

 

fot. Plac zabaw w Starogardzie

Resko24.pl, fot. Czytelniczka

Komentarze  

Ktoś
+15 # Ktoś 2019-02-17 15:02
Czas to ukrucić.Kto chce prowadzić handel drewnem,niech płaci podatki i nie niszczy tego co zostało zrobione za pieniądze podatników.Co na to urząd i Pan soltys-radny?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x