Pin It

Zakończono remont dachu świetlicy wiejskiej w Lubieniu Dolnym. Można by pomyśleć, że to dobra nowina, niestety jest sporo usterek.

Już w grudniu ubiegłego roku mieszkańcy Lubienia Dolnego sygnalizowali, o kiepskim stanie technicznym budynku w którym mieści się świetlica dla dzieci. oraz o "dziwnych" technikach budowlanych, które miały znaleźć zastosowanie podczas remontu dachu. Sprawę opisywaliśmy w artykule: LUBIEŃ DOLNY. Czy stan budynku świetlicy stwarza zagrożenie dla dzieci?

Wtedy otrzymaliśmy zapewnienia z Urzędu Miejskiego w Resku, że stan techniczny budynku jest cały czas monitorowany i zagrożenie w tym obiekcie nie występuje. Podobnie z remontem dachu, wtedy był on realizowany zgodnie z założeniami.

Kilka dni temu ukończono remont dachu, niestety inwestycja nie została odebrana. Nie trzeba być fachowcem, aby dostrzec liczne niedociągnięcia.

Jak nas dzisiaj poinformował Tomasz Szpak, z Urzędu Miejskiego w Resku, remont dachu nie został odebrany, a firma remontowo - budowlana "RK" z Reska, która była wykonawcą tego remontu, zobligowana jest do usunięcia wszystkich usterek.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza inwestycja realizowana przez firmę "RK" dla gminy Resko. 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Wodek
+38 # Wodek 2019-02-28 10:02
To nie firma to pseldo firma o nazwie Roman. Żadna nowość że takie wykonanie
Zgłoś administratorowi
araven
0 # araven 2019-04-04 12:47
Dach powinien być odpowiednio zabezpieczony, nie dziwne, że nie został odebrany. Aby zauważyć niedociągnięcia, fachowcem być nie trzeba, czy tam w ogóle są folie dachowe? Taki dach wytrzyma najdłużej kilka lat i znowu będzie nadawał się do remontu.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x