Pin It

W poniedziałek , 4.03.2019 r. redakcja „Głosu Budy” – gazety działającej przy Zespole Szkół w Resku spotkała się w Urzędzie Miasta i Gminy z p. Arkadiuszem Czerwińskim burmistrzem Reska. Młodzież pochwaliła się zdobyciem wspaniałego I miejsca w wojewódzkim konkursie gazet szkolnych „Szkolny Pulitzer” organizowanego przez „Kurier Szczeciński”, którego dziennikarze po raz kolejny docenili nasza całoroczną pracę.

Tematem rozmowy były także zbliżające się warsztaty dziennikarskie, które odbędą się w maju w Zespole Szkół. Uczestnikami warsztatów będzie redakcja „Sztubaka” ze Szkoły Podstawowej ze Stargardu oraz zaprzyjaźnieni z „Głosem Budy” dziennikarze „Kuriera Szczecińskiego” oraz „Nowego Tygodnika Łobeskiego”.
Młodym dziennikarze będą mieli okazję zobaczyć nowe, pełne rozmachu oblicze Reska.

Michał Niedźwiedzki i Oliwier Junik

 

Mlodzi dziennikarze u Burmistrza 02Mlodzi dziennikarze u Burmistrza 02

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x