Pin It

Dzisiaj do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która zaobserwowała dość osobliwą sytuację. Oglądając zdjęcia, pomyśleliśmy, że w Resku pojawił się turysta który właśnie podziwiał pięknie zachowany kamienny fundament zabytkowego gmachu ratusza. Niestety, ten pan robił coś zupełnie innego.

- Siedzę z dziećmi w aucie, jest godzina 16.10. Ludzie chodzą a "delikwent" na naszych oczach wyciąga swoje co nie co i bez skrępowania polewa gminę - pisze Czytelniczka.

Pan ze zdjęcia na pewno niczego nie podziwiał, załatwił swoje potrzeby fizjologiczne i odszedł. Niestety nie jest to pierwsza, tego typu gorsząca sytuacja, która miała miejsce w centrum Reska.

 

Resko24.pl

Komentarze  

Arkadiusz
+8 # Arkadiusz 2019-03-08 20:57
Nie rozumiem oburzenia.

Zdarza się, że prostata płata figle. Był może jegomość pomyślał w podbramkowej sytuacji, że wejdzie do urzędu by załatwić to co musi... jednak tam się zawiódł i pocałował klamki zamkniętych drzwi. A jeśli to gość cierpiący na prostatę... załatwić potrzebę musiał tu i teraz.

Toalet publicznych w okolicy nie widział...
Zgłoś administratorowi
Rubaszny Roman
+2 # Rubaszny Roman 2019-03-10 15:18
Ja również nie rozumiem zamykania toalet w urzędzie, który jest miejscem użyteczności publicznej.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x