Pin It

Dzisiaj znowu mocno wieje. Straż pożarna usuwa przewrócone drzewa i konary drzew. W centrum Reska wiatr uszkodził konstrukcje dachu.

Od kilku dni utrzymuje się wietrzna pogoda, momentami wiatr jest na tyle silny, że muszą interweniować służby ratownicze. Podczas takiej pogody, najwięcej zgłoszeń odnotowuje straż pożarna, na pewno na brak pracy również nie narzeka pogotowie energetyczne.

Na terenie naszej gminy, druhowie z OSP Resko usuwali przewrócone drzewo na drodze Starogard - Dobrzyca. Kolejne zgłoszenie dotyczyło uszkodzonej konstrukcji dachowej dyskontu "Biedronka". Z dachu luźno zwisały elementy oblachowania, które zagrażały przechodniom.

W związku z silnym wiatrem, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x