Pin It

W sobotę 9 marca, około godz. 22.30 w Resku doszło do potrącenia motorowerzysty. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Jedności Narodowej. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, motorowerzysta jechał ul. Wojska Polskiego od strony Płotów. W tym samym czasie z podporządkowanej ul. Jedności Narodowej wyjechał samochód marki Audi i uderzył w nadjeżdżający motorower. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Kierujący motorowerem był przytomny, zgłaszał ból nogi i ręki.

Do czasu przybycia służb ratowniczych, pomocy udzielał kierowca z Audi, później zastęp OSP Resko. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego z Łobza, po zaopatrzeniu obrażeń, przetransportował poszkodowanego do szpitala w Gryficach. Policja prowadziła czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

 

Resko24.pl

Komentarze  

Jagoda
+6 # Jagoda 2019-03-10 08:04
Ciekawe do ilu jeszcze wypadków, kolizji czy potrąceń musi dojść żeby władze zrobiły coś w związku z polepszeniem widoczności nie tylko na TEJ drodze...
Pomarańczowe żarówki w lampach nie dają żadnego oświetlenia oraz te nieoświetlone lub niedoświetlone przejścia dla pieszych to kolejna tragedia w naszym mieście
Zdrowia dla poszkodowanego
Zgłoś administratorowi
Ed
+12 # Ed 2019-03-10 11:58
A może więcej uwagi na drodze szczególnie porze nocnej.
Zgłoś administratorowi
Rubaszny Roman
+7 # Rubaszny Roman 2019-03-10 15:14
Ale tam akurat jest wspaniała widoczność. Kierowca Audi jak czytam był po prostu nieuważny. Nic mu tam nie zasłaniało ulic, miejsce nawet jest oświetlone.

Czego zatem więcej można chcieć?
Zgłoś administratorowi
Jakub Konczewski
0 # Jakub Konczewski 2019-03-15 13:59
Jagoda w kompetencji zarządcy leżą kwestie które podnosisz - to jest DW 152 stanowiąca własność właściwego samorządu województwa.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x