Pin It

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj rozpoczął się pierwszy dzień Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Reska. W czasie dwudniowych rozgrywek piłkarskich, prowadzona jest akcja pomocowa dla małej Zuzi. 

W turnieju uczestniczą dzieci z roczników 2006, 2008 i 2010, rozgrywki zaplanowano sobotę i niedzielę. Oprócz sportowych emocji, w czasie trwania całej imprezy prowadzona jest akcja pomocowa, więcej informacji: https://zrzutka.pl/hzfkew.

W czasie turnieju można skorzystać z innych atrakcji, m.in. można się zaopatrzyć w pyszne ciasto domowego wypieku. Warto wyjść z domu i przyłączyć się do tej akcji, dzięki temu możemy pomóc w rehabilitacji małej Zuzanki, zapraszamy!

Resko24.pl

 

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x