Pin It

W dniu 19 marca 2019 r. (wtorek) miało miejsce otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogardzie. Na wstępie Pani Dyrektor – Ryszarda Czaban przywitała przybyłych gości burmistrza Reska – Arkadiusza Czerwińskiego, dyrektora Ikea Industry Oddział Resko – Andrzeja Czarnotę oraz pracowników firmy Ikea Industry p. Karolinę Leszczyńską, Joannę Berestek i p. Artura Chodeckiego.

Następnie miało miejsce przecięcie symbolicznej wstęgi. Przecięcia dokonali: burmistrz Reska – Arkadiusz Czerwiński oraz dyrektor Ikea Industry oddział Resko – Andrzej Czarnota. Najmłodsze dzieci w ramach podziękowania odśpiewały piosenkę o zabawach na placu, po czym w związku z chłodnymi porywami wiatru wszyscy uczniowie udali się do szkoły na kontynuację planowych zajęć, a zaproszeni goście na kawę i słodki poczęstunek.

W imieniu społeczności szkolnej dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia oraz życzymy szczęścia i pomyślności w realizacji zamierzeń zawodowych i osobistych, aby codzienna praca przyniosła wiele zadowolenia i satysfakcji oraz uznania i życzliwości.

Uczniowie SP Starogard

 

Resko24.pl/SP Satrogard

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x