Pin It

W październiku 2018 roku, informowaliśmy o poważnym wypadku koło miejscowości Prusim.

Wypadek zdarzył się na odcinku DW 152 Prusim - Starogard. Dostawczy ford potrącił jadącego na rowerze pana Jana, który doznał rozległych urazów głowy. Poszkodowany Jan Nerka w stanie ciężkim, został przetransportowany do szpitala w Gryficach. Więcej o wypadku w artykule: http://resko24.pl/aktualnosci/2398-prusim-starogard-potracenie-rowerzysty-podczas-wymijania-zdjecia.html

Obecnie pan Jan przebywa w domu, ale jego stan jest nadal bardzo ciężki. Jego bliscy starają się zapewnić możliwie najlepszą opiekę, jednak do tego potrzebne jest wsparcie finansowe. Poszkodowany w wypadku potrzebuje całodobowej opieki, leczenia i pilnej rehabilitacji.

Jan Nerka był przed wypadkiem kochającym mężem, tatą i dziadkiem. Był pracowitym oraz wesołym mężczyzną. W październiku 2018 r. na skutek potrącenia przez samochód jego życie uległo diametralnej zmianie. Po ciężkim urazie mózgu nie może samodzielnie wykonywać podstawowych czynności. Wymaga całodobowej opieki. Potrzebna jest również długotrwała rehabilitacja. Prosimy o wsparcie, dzięki któremu Pan Jan może wrócić do normalnego życia.

Możesz pomóc Janowi Nerce w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji: http://fundacjavotum.pl/podopieczni/jan-nerka/

32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
z dopiskiem: dla Jana Nerki

Oddaj 1% siebie!
Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
KRS: 0000272272
z dopiskiem: dla Jana Nerki

W imieniu rodziny i bliskich, bardzo prosimy o pomoc.

Resko24.pl

 

Komentarze  

user
+9 # user 2019-03-24 15:44
Znam p. Janka i od siebie mogę jeszcze dodać,że zawsze był /porządnym człowiekiem/
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x