Pin It

Trwa plebiscyt na "Jednostkę OSP Roku". Do 16 kwietnia można oddawać głosy, prosimy o wsparcie dla Druhów z Reska.

Niejednokrotnie pomagali nam, w różnych, często bardzo niebezpiecznych sytuacjach. Teraz my, mieszkańcy naszej gminy mamy okazję, chociaż w minimalnym stopniu zrewanżować się oddając głos na OSP Resko.

Głosowanie będzie trwać do 16 kwietnia 2019 r. do godz. 23.30, plebiscyt cały czas trwa: https://gk24.pl/p/kandydaci/

Głosy na naszą jednostkę można oddawać tutaj: https://gk24.pl/p/kandydat/osp-resko

Zapraszamy do głosowania, prosimy również o udostępnianie tej informacji.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x