Pin It

Zawodnicy sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko w czasie ostatniego weekendu wzięli udział w dwóch turniejach sportowych. W sobotę 5 zawodników wystąpiło w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa TKKF BŁYSKAWICA w Łobzie. Gminę Resko reprezentowali: Marcel Góra, Szymon Dziewiór, Karol Mętel, Romuald Lewandowski oraz Dariusz Znajewski.


Ostatecznie miejsca na podium turnieju prezentują się następująco:
Marcel Góra – I miejsce – kategoria MŁODZIK
Szymon Dziewiór – II miejsce – kategoria MŁODZIK
Karol Mętel – II miejsce – kategoria JUNIOR
Dariusz Znajewski – II miejsce – kategoria SENIOR
Karol Mętel – II miejsce – kategoria OPEN
Romuald Lewandowski – VIII miejsce – kategoria OPEN

W niedzielę 31 marca 4 zawodników naszego klubu reprezentowało gminę Resko w prestiżowym turnieju – Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach Kadetów i Młodzików w Stepnicy. Warto zaznaczyć, że zawody te cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy wysoka frekwencja zawodników. Zmagania uczestników turnieju stały na bardzo wysokim poziomie, w turnieju wzięły bowiem udział najlepsze drużyny kadetów i młodzików z całego województwa zachodniopomorskiego. Nasi zawodnicy wystąpili w dwóch drużynach.

Zespół w składzie: Karol Mętel i Kamil Brzeziński wywalczył miejsce na podium i zakończył zawody z brązowym medalem. Natomiast drużyna: Marcel Góra oraz Szymon Dziewiór zajęła bardzo dobre V miejsce. Warto podkreślić, iż udział młodych zawodników w turniejach ma na celu nie tylko popularyzację gry w tenisa stołowego, ale również propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x