Pin It

tymczasem w ReskuDzisiaj do naszej redakcyjnej skrzynki dotarły niepokojące sygnały z okolic rynku miejskiego w Resku. Sytuacja którą zaobserwowano była co najmniej żenująca.

Robi się coraz cieplej i coraz więcej mieszkańców chętniej przysiada na ławeczkach wokół ratusza, lub spaceruje z dziećmi. "Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy w Resku ... ". Dzisiaj na jednej z ławeczek przesiadywał sobie obnażony pan i wygrzewał w wiosennych promykach słońca. 

Wszystko wskazywało na to, że ów pan był upojony alkoholem. Ostatecznie w miejscu zdarzenia interweniowała policja, a wszystko działo się w oku kamery monitoringu miejskiego.

Ta scena jakiś czas trwała, bo oprócz sygnałów otrzymaliśmy również kilka zdjęć. Oczywiście zamieszczanie całej galerii nie jest naszym zamiarem.

 

Chcemy zwrócić uwagę, że przy ratuszu (centrum miasta) często dochodzi do gorszących sytuacji, ale ta dzisiejsza przekracza wszelkie granice przyzwoitości.

 

Resko24.pl 

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

user
+2 # user 2019-04-08 01:06
Ale konkrety,co Panią zaskoczyło czyżby rozniar bo zdjęcie zamazane więc trudno o samoocenę
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
-1 # Arkadiusz 2019-04-08 20:45
Zakladam user' że to nie twój ptaszek... więc o jaka samoocenę ci chodzi?

Czy chcesz swą męskość porównać do upojnego kloszarda by odczuć wyższość?

Przyznam szczerze, że trudno tu cokolwiek komentować - większość osób poważnie do tematu podchodzi. Kiedyś takiego delikwenta policjanci zabraliby w ustronne miejsce... piorąc odzież wierzchnią nauczyli rozsądku, a potem zapewnili spacer z odległego zakątka puszczy. Niestety czasy nie te... ponadto każda interwencja kosztuje podatnika. Pozostaje tylko apelować o niewspieranie finansowo drobni kwotami...

Była straż miejska też nic by nie pomogła ... wyższość fizyczna wobec gościa na ławce nie tak łatwo się stosuje w odróżnieniu do gimnazjalisty czekającego na okazje wśród pól.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x