Pin It

Drodzy Rodzice! Oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego w Resku informuje, że Zespół Szkół w Resku oraz Szkoła Podstawowa w Starogardzie, przystępują od 8 kwietnia 2019 do strajku bezterminowego.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz protest może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Was i Waszych dzieci. Prosimy jednak o wyrozumiałość.
Mamy wspólny cel: jest nim dobra edukacja. A dobrej szkoły nie stworzymy bez dobrych i godnie opłacanych nauczycieli.

Protestujemy, bo zależy nam na przyszłości edukacji!

 

Komunikat dyrektora Zespołu Szkół w Resku

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,
informuje, iż nauczyciele Zespołu Szkół w Resku wyrazili gotowość przystąpienia do strajku. W związku z tym zajęcia lekcyjne od dnia 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) do odwołania nie będą realizowane. Dla dzieci, którym Państwo nie zapewnicie opieki, zorganizowane zostaną w szkole zajęcia opiekuńcze. Proszę o śledzenie komunikatów w dzienniku elektronicznym Librus.

 Z poważaniem Dyrektor Zespołu Szkół Dariusz Siemasz.

Resko24.pl

 

Komentarze  

Arkadiusz
+12 # Arkadiusz 2019-04-06 17:18
Dla dzieci, którym Państwo nie zapewnicie opieki...

- szczyt arogancji
Zgłoś administratorowi
user
-7 # user 2019-04-08 00:33
Cytuję Arkadiusz:
Dla dzieci, którym Państwo nie zapewnicie opieki...

- szczyt arogancji

Polonista - Arkadiusz zawsze na służbie.
Zgłoś administratorowi
Franio
-4 # Franio 2019-04-08 20:26
Arkadiusz, nie ośmieszaj się już. Przeczytaj wszystko dokładnie i dopiero komentuj. Szkoła nie zapewnia opieki dzieciom?
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+4 # Arkadiusz 2019-04-09 21:01
Czy zgadzasz się z twierdzeniem dyrektora... że wysyłając dziecko do szkoły publicznej nie zapewniasz mu należytej opieki?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x