Pin It

Dzisiaj (08.04) doszło do wypadku komunikacyjnego na drodze Orzeszkowo - Iglice, gm. Resko. Kierujący samochodem dostawczym zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Około godz. 15.30 do wypadku zaalarmowano służby ratownicze. Samochodem dostawczym podróżowały dwie osoby, obie zostały przetransportowane do szpitala w Gryficach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń stan kierowcy można ocenić jako ciężki, został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podróżująca z nim kobieta została przewieziona karetką, jej obrażenia były mniej rozległe. Siła uderzenia była bardzo duża.

Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z Łobza i Reska, policja, zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec LPR. Przyczyna wypadku jeszcze nie jest znana. Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x