Pin It

Do naszej redakcji napływały zapytania, co się stało z kontenerami na odzież. Wcześniej można było je spotkać w kilku lokalizacjach w Resku, dlaczego zniknęły?

Okazuje się, że do kontenerów oprócz odzieży wyrzucano śmieci! Zdarzało się, ze były to nawet odpady budowlane.

Jak nas dzisiaj poinformowała Ryszarda Podsadna ze Stowarzyszenia "ARKA", do kontenerów trafiały bardzo duże ilości śmieci, były to różne odpady z gospodarstw domowych, ale również odpady budowlane i warsztatowe. Efekt był taki, że z kontenerów wyciągaliśmy więcej śmieci, niż odzieży która mogliśmy przekazać potrzebującym. W związku z tym podjęliśmy decyzję o likwidacji kontenerów, a odzież przyjmujemy tylko w naszym punkcie przy ul. Długiej.

Punkt zbiórki znajduje się przy ul. Długiej 27 w Resku. Odzież, zabawki lub inne rzeczy można przekazywać we wtorki, środy i czwartki w godz. 8.30 - 13.00.

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x