Pin It

Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” działające w Starogardzie, otrzymało rekomendację wniosku o dofinansowanie projektu w ramach Programu: FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH NA LATA 2014-2020 „MIKRODOTACJE 2018”  realizowanego przez: Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Fundację Nauka dla Środowiska.

Dotacja została przyznana na realizację działań związanych z organizacją V Festynu Starogardzkiego, imprezy organizowanej przez pracowników szkoły i mieszkańców Starogardu. Działania te mają na celu aktywizację i integrację społeczności wsi oraz propagowanie spędzania wolnego czasu z rodziną poprzez udział w różnego rodzaju pokazach, zawodach sprawnościowych i konkursach, uczestnictwo w warsztatach kulinarnych i artystycznych.

mikrodotacje2W ramach projektu zostaną zorganizowane i przeprowadzone w dniu 15 czerwca 2019 roku, podczas festynu, warsztaty kulinarne „Rodzinne wypieki”, warsztaty artystyczne „Z ekologią za pan brat”, oraz zawody sprawnościowe, wielopokoleniowe „Na wesoło”.

 

Wszystkie prace związane z realizacją projektu zostaną wykonane w formie dobrowolnej pracy członków stowarzyszenia, chętnych mieszkańców, rodziców uczniów oraz pracowników szkoły.

 

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x