Pin It

Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” działające w Starogardzie, otrzymało rekomendację wniosku o dofinansowanie projektu w ramach Programu: FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH NA LATA 2014-2020 „MIKRODOTACJE 2018”  realizowanego przez: Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Fundację Nauka dla Środowiska.

Dotacja została przyznana na realizację działań związanych z organizacją V Festynu Starogardzkiego, imprezy organizowanej przez pracowników szkoły i mieszkańców Starogardu. Działania te mają na celu aktywizację i integrację społeczności wsi oraz propagowanie spędzania wolnego czasu z rodziną poprzez udział w różnego rodzaju pokazach, zawodach sprawnościowych i konkursach, uczestnictwo w warsztatach kulinarnych i artystycznych.

mikrodotacje2W ramach projektu zostaną zorganizowane i przeprowadzone w dniu 15 czerwca 2019 roku, podczas festynu, warsztaty kulinarne „Rodzinne wypieki”, warsztaty artystyczne „Z ekologią za pan brat”, oraz zawody sprawnościowe, wielopokoleniowe „Na wesoło”.

 

Wszystkie prace związane z realizacją projektu zostaną wykonane w formie dobrowolnej pracy członków stowarzyszenia, chętnych mieszkańców, rodziców uczniów oraz pracowników szkoły.

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x