Pin It

Dziś (29.05) około godz. 11.00, doszło do kolizji dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Jedności Narodowej. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Dacia, wyjechał z podporządkowanej ul. Jedności Narodowej i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ul. Wojska Polskiego dostawczym Iveco. W wyniku niefortunnego manewru doszło do zderzenia dwóch aut. Samochody miały dość poważne uszkodzenia, z Iveco wyciekły płyny eksploatacyjne. 

Na miejscu kolizji, jako pierwszy pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego z Reska, kierujący Dacią został przebadany przez ratowników. Żaden z kierowców nie doznał poważnych obrażeń. 

Oprócz ratownictwa medycznego, na miejsce zdarzenia przybyły 3 zastępy straży pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez oraz Policja. 

Wspomniane skrzyżowanie, pomimo, że jest dobrze oznakowane i widoczne, jest miejscem w którym dość często dochodzi do podobnych zdarzeń z udziałem kierowców oraz pieszych.

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x