Pin It

Dzisiaj bardzo ważne święto, 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. To wspaniała okazja, aby uatrakcyjnić czas naszym milusińskim.

Większość zapewne zadbała o to, aby ten dzień był niezapomniany. Tak właśnie zrobili mieszkańcy Łabunia Wielkiego, przygotowali dla dzieci dzień pełen wrażeń. Na terenach przy boisku zorganizowano poczęstunek, kiełbaski z ogniska, gry i zabawy zespołowe oraz wizytę strażaków z OSP Resko i wielkie polewanie wodą. Wszystko na świeżym powietrzu przy sprzyjającej pogodzie. 

Okazuje się, że takie spontaniczne działania wcale nie wymagają wielkiego budżetu - wystarczy mieć tylko chęci. Jak mówi Sławomir Marciniuk, sołtys Łabunia Wielkiego jest bardzo szczęśliwy, że udało się zorganizować dzisiejszy Dzień Dziecka.

Okazuje się, że nowy skład rasy sołeckiej: Magdalena Andrusieczko, Magdalena Szudrowicz, Magdalena Cytowicz prężnie działa. My mieliśmy pomysł i chęci, pomogło nam kilka osób, m.in. burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński, radny Andrzej Nowak oraz mieszkańcy i dzisiaj możemy wspólnie, miło i rodzinnie spędzać czas - dopowiada Sławomir Marciniuk.

Widząc takie działania, można tylko pogratulować pomysłu i realizacji. Niestety dzisiaj w Resku dzieci nie mogły liczyć na atrakcje związane ze swoim świętem. Korzystając z okazji, wszystkim dzieciom życzymy beztroskiego dzieciństwa!

Poniżej nasza fotorelacja z Łabunia Wielkiego.

Resko24.pl

 

 

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Nadniemnem
0 # Nadniemnem 2019-06-01 21:05
Tylko pogratulować wszystkim którzy wzięli udział w organizacji i sponsoringu na rzecz dzieci nic nie może być dostojniejszego od dbania o dzieci a oni potrafią zazdroszczę im wrażliwości bo w naszym Resku niczego nie można już się spodziewać przykre to że takie małe ojczyzny mogą się zmobilizować a takie duże miasteczko nic kompletnie nic gdzie szkoły gdzie centrum kultury i zakichani radni .
Zgłoś administratorowi
Franio
0 # Franio 2019-06-01 22:30
Przykry jest Twój komentarz. Nauczyciele organizowali jedną z największych imprez w Resku, ale w tym roku usłyszeli, że są nierobami. Dzień Dziecka, a rodzice nie potrafią nic zorganizować? To jest dopiero porażka.
Zgłoś administratorowi
Nadniemnem
-1 # Nadniemnem 2019-06-02 19:02
Franuś to nie wytłumaczenie powiedz to dzieciom że jesteście nierobami w Resku skończyły się dobre czasy jak szkoła podstawowa przeszła pod władanie Zespołu i komu to jest do szczęścia potrzebne może jednej osobie ale za to stracili dzieci i dzisiaj mamy jak mamy znaczy NIC a nauczycieli i dyrektora to widać mało obchodzi Kiedyś było normalnie
Zgłoś administratorowi
Franio
-3 # Franio 2019-06-04 20:23
Czy możesz rozwinąć temat "kiedyś było normalnie"?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x