Pin It

Dzisiaj (12.06) około godz. 8.00 w Policku gm. Resko, doszło do zderzenia busa z samochodem sobowym. Kierujący osobowym volkswagenem oddalił się z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło na zakręcie DW152, na odcinku Resko - Płoty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń jadący od strony Reska volkswagenem uderzył w busa jadącego od strony Płotów. Siła uderzenia była bardzo duża, po zderzeniu bus zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo, volkswagen obrócił się wokół własnej osi i również zjechał do rowu. Bus jechał z Golczewa, podróżowało nim 7 osób, jechali do pracy. Ucierpiały trzy osoby, pasażerowie busa. Wszyscy byli przytomni, jeden z poszkodowanych miał rozległe obrażenia głowy. Kierowca volkswagena oddalił się z miejsca wypadku. 

Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko, trzy zespoły ratownictwa medycznego z Reska, Nowogardu i Rymania oraz policja. Do poszukiwania kierowcy z volkswagena, policja wykorzystywała psa tropiącego.

W miejscu wypadku trwały ustalenia policji, droga była zamknięta do ok. 11.30. Wspomniany zakręt w Policku, jest miejscem w którym często dochodzi do różnych zdarzeń drogowych.

Relacja filmowa:

Resko24.pl

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x