Pin It

Dzisiaj (13.06) po godz. 20, zauważono dym w budynku przemysłowym przy ul. Wodnej w Resku. Zaalarmowano straż pożarną.

Czarny, gryzący dym wydobywał się z pomieszczeń piwnicznych oraz z przewodu kominowego. Jako pierwsze na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej z OSP Resko, później dojechały kolejne z JRG Łobez i OSP Łosośnica.

Jak nam się udało wstępnie ustalić, w piwnicy paliły się materiały z tworzywa sztucznego. Druhowie z OSP Resko zabezpieczeni w aparaty oddechowe, weszli do piwnicy budynku i rozpoczęli działania gaśnicze. Zagrożenie zostało zażegnane po kilku minutach akcji. Po godz. 21.30 zakończono działania gaśnicze.

Kiedyś w tym miejscu działała spółka Imotrel, która zajmowała się produkcją mebli drewniano - wiklinowych i koszy wiklinowych. Obecnie ten budynek jest własnością prywatną, jakiś czas temu był wystawiony na sprzedaż. Obecnie nie jest tam prowadzona żadna działalność gospodarcza.

Relacja filmowa:

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x