Pin It

W czwartek 13 czerwca, w okolicach ul. Monte Cassino w Resku, doszło do niecodziennej sytuacji. Mężczyzna został ostrzelany z wiatrówki i doznał obrażeń ciała.

Jak wynika z naszych ustaleń, jeden z mężczyzn celował i oddał strzały z tzw. wiatrówki do drugiego mężczyzny. Strzały okazały się celne, postrzelony doznał obrażeń w okolicach głowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego który udzielił pomocy poszkodowanemu. Obaj są mieszkańcami Reska.

Czwartkowe zdarzenie potwierdza Arleta Szwacińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie. Na miejscu zdarzenia interweniowała policja, zatrzymała mieszkańca Reska. Tymczasowo został osadzony w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji Łobzie.

 

Obecnie przebywa na wolności, otrzymał zakaz zbliżania się do poszkodowanego. Nie znamy więcej szczegółów dotyczącej tej sprawy, dalsze postępowanie wyjaśniające prowadzi Komenda Policji w Resku.

Mężczyźnie grozi zarzut narażenia poszkodowanego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Więcej szczegółów dotyczących tej sprawy: http://resko24.pl/aktualnosci/2656-resko-strzaly-na-ul-monte-cassino-poznalismy-wiecej-szczegolow.html

Resko24.pl

 

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x