Pin It

Zaginął 28 - letni Krzysztof Bies mieszkaniec Wołkowa, gm. Radowo Małe. Ostatni raz był widziany w sobotę, 15 czerwca około godz. 22.40. Rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Krzysztof w sobotę, wybrał się samochodem do znajomego z Malińca. Niestety już tam nie dotarł, odnaleziono jego rozbite auto stojące na drodze do Malińca. W samochodzie nie było żadnych dokumentów, ani telefonu. 

Do dzisiaj nie ma z nim kontaktu. W międzyczasie poszukiwania prowadziła policja i straż pożarna, niestety bezskutecznie. Pani Bożena Bies, matka poszukiwanego Krzysztofa, bardzo prosi o pomoc. Być może ktoś wie, co dzieje się z Krzysztofem, być może w międzyczasie Krzysztof z kimś się kontaktował.

Wszelkie informacje można kierować tel. 729 995 551, lub 997, 112.

AKTUALIZACJA 27.06.2019r. 

Wczoraj (26.06) w godzinach popołudniowych, odnaleziono ciało 28 - letniego mieszkańca Wołkowa, gm. Radowo Małe: http://resko24.pl/aktualnosci/2666-nie-zyje-poszukiwany-mieszkaniec-wolkowa.html

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x