Pin It

Zaginął 28 - letni Krzysztof Bies mieszkaniec Wołkowa, gm. Radowo Małe. Ostatni raz był widziany w sobotę, 15 czerwca około godz. 22.40. Rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Krzysztof w sobotę, wybrał się samochodem do znajomego z Malińca. Niestety już tam nie dotarł, odnaleziono jego rozbite auto stojące na drodze do Malińca. W samochodzie nie było żadnych dokumentów, ani telefonu. 

Do dzisiaj nie ma z nim kontaktu. W międzyczasie poszukiwania prowadziła policja i straż pożarna, niestety bezskutecznie. Pani Bożena Bies, matka poszukiwanego Krzysztofa, bardzo prosi o pomoc. Być może ktoś wie, co dzieje się z Krzysztofem, być może w międzyczasie Krzysztof z kimś się kontaktował.

Wszelkie informacje można kierować tel. 729 995 551, lub 997, 112.

AKTUALIZACJA 27.06.2019r. 

Wczoraj (26.06) w godzinach popołudniowych, odnaleziono ciało 28 - letniego mieszkańca Wołkowa, gm. Radowo Małe: http://resko24.pl/aktualnosci/2666-nie-zyje-poszukiwany-mieszkaniec-wolkowa.html

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x