Pin It

Wczoraj (26.06) w godzinach popołudniowych, odnaleziono ciało 28 - letniego mieszkańca Wołkowa, gm. Radowo Małe.

Przypomnijmy, Krzysztof w sobotę, wybrał się samochodem do znajomego z Malińca. Niestety już tam nie dotarł, odnaleziono jego rozbite auto stojące na drodze do Malińca. W samochodzie nie było żadnych dokumentów, ani telefonu. 

Jak nas dzisiaj poinformowała rodzina, ciało mężczyzny zostało odnalezione przez przypadkowego przechodnia, kilometr od porzuconego pojazdu w kierunku Wołkowa. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności wyjaśniające to tragiczne zdarzenie. Przyczynę śmierci ustali sekcja zwłok.

 

W poszukiwania, które trwały 10 dni, oprócz policji i straży pożarnej, włączyło się wiele osób. Stąd prośba od rodziny, aby wszystkim bardzo podziękować, za bardzo duże zaangażowanie, pomoc i wsparcie w trakcie poszukiwań Krzysztofa.

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x