Pin It

Od tragedii dzieliła tylko chwila. Mundurowi z Łobza błyskawicznie zadziałali i uratowali kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. 25-latka jest cała i zdrowa - policjant złapał ją tuż przed upadkiem z okna.

W godzinach nocnych policjanci z Łobza zostali wezwani na interwencję do młodej kobiety, która się okaleczyła i chciała popełnić samobójstwo. 25- latka zamknęła się w pokoju i nie chciała z nikim rozmawiać. Sierż.szt. Rafał Grzegrzółka oraz sierż. Sylwester Otwinowski próbowali nakłonić kobietę, aby z nimi porozmawiała. Niestety kobieta nie reagowała na ich słowa i w pewnym momencie pojawiła się na parapecie okna.

Zauważył to sierż.szt. Rafał Grzegrzółka policjant ruchu drogowego z Łobza, który złapał kobietę tuż przed upadkiem na ziemię. Na podłożu leżały cegły i upadek ten mógłby skończyć się dla tej młodej kobiety tragicznie.

 25- latka jest cała i zdrowa. Nic jej się nie stało. Refleks, spostrzegawczość oraz szybka ocena sytuacji przez łobeskiego policjanta zapobiegła tragicznym skutkom tego zdarzenia.

podkom. Anna Gembala

Zespół Prasowy KWP w Szczecinie

Resko24.pl/POLICJA ZACHODNIOPOMORSKA

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x